Joya Kickboxing Championship 2014 Part III – 5 Οκτωβρίου 2014

Την Κυριακή 5 Οκτωβρίου 2014 έχει προγραμματιστεί να διεξαχθεί η τρίτη αγωνιστική της διοργάνωσης Ερασιτεχνικών Αγώνων, Joya Κickboxing Championship 2014 στα στυλ Κ-1 Rules, Low Kicks , Muay Thai, Kick Light.

Για έκτη συνεχή χρονιά ο ΓΥΜΝΑΣΤΙΚΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ Fight Club με τον ομοσπονδιακό προπονητή Γιάννη Θεοφάνους, συνδιοργανωτή το Δήμο Αμαρουσίου και Μέγα Χορηγό τη Joya Hellas, ετοιμάζει θέαμα με δυναμικούς αγώνες υπό την αιγίδα της Πανελλήνιας Ομοσπονδίας Kickboxing (Π.Ο.Κ.).




Joya Kickboxing Championship 2014 Part III

Με εγγυημένη τη σωστή ροή της διοργάνωσης από τους ανθρώπους της Theofanous Elite Team, με διαιτητές πιστοποιημένους από τη Π.Ο.Κ. και με όλες τις απαραίτητες προδιαγραφές που απαιτεί μια τέτοια διοργάνωση, σας προσκαλούμε να παρακολουθήσετε για άλλη μία φορά την εκδήλωση που έχει γίνει πια θεσμός στο χώρο των μαχητικών αθλημάτων.

Η 3η αγωνιστική «Joya Championship 2014 Part ΙII» θα πραγματοποιηθεί στο Κλειστό Στάδιο Αμαρουσίου «Σπύρος Λούης».

Α/Α Ομάδα – Σύλλογος Βαθμοί
1 FIGHT CLUB GALATSI (THEOFANOUS TEAM) 61
2 GLORY CLUB (NIKITOGLOU TEAM) 43
3 BG KICKBOXING ACADEMY (PAPADOPOULOS) 41
4 NO LIMIT ACADEMY(KOTSAKIS TEAM) 29
5 PONTIKA – NAZARENKO TEAM 27
6 ΑΣΚΗΤΗΣ ΝΙΚΟΣ (Α.Σ ΔΙΑΓΟΡΑΣ) 16
7 ΜΟΥΝΤΑΚΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ (ΠΡΟΜΑΧΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ) 16
8 ΑΣ ΑΘΩΝΑΣ (ΠΑΝΤΑΖΗΣ ΤΕΑΜ) 14
9 ANTONIADOU TEAM 12
10 K1 ΔΑΝΑΟΣ (ΚΟΥΡΟΥΚΛΗΣ ΤΕΑΜ) 11
11 ΚΑΛΟΜΟΙΡΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ (ΖΕΝ ΝΕΑΣ ΕΡΥΘΡΑΙΑΣ) 11
12 ΜΕΤΑΛΙΚΗΣ ΑΝΤΩΝΗΣ (ΟΛΥΜΠΙΟΣ ΖΕΥΣ) 10
13 ZAMBIDIS CLUB AG. PARASKEUI (XATZIXRONOGLOU TEAM) 9
14 FIGHT CLUB AGIAS PARASKEVIS (GKIKAS TEAM) 7
15 ΓΣ ΔΥΝΑΜΗ ΜΕΓΑΡΩΝ (PLOUMPIS) 5
16 FIGHT CLUB CARPENISI (XAGARAS TEAM) 5
17 NAS CAMP (ΑΡΓΥΡΟΠΟΥΛΟΣ) 5
18 ΑΣ ΣΠΑΡΤΑΚΟΣ ΑΜΑΛΙΑΔΑΣ (ΑΝΥFANTIS) 5
19 FIGHT CLUB ASPROPYRGOS (TZAFERIS TEAM) 5
20 VASILIADIS TEAM 4
21 ΓΡΗΓΟΡΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ (ΑΣ ΚΕΝΤΡΟ ΑΘΛΗΣΗΣ ΒΟΛΟΥ) 4
22 ΑΣ ΠΑΛΑΙΣΤΡΑ ΚΟΡΙΝΘΟY (DAFNIS TEAM) 4
23 SKOPELITIS CLUB (SKOPELITIS) 4
24 ΟΥΑMA (POTOURIDIS TEAM 4
25 JULIND DAVIDHI (POINTCLUB PERISTERI) 4
26 ΑΓΣ Η ΤΑΝ Η ΠΙ ΤΑΣ (XERIKOS TEAM) 3
27 ΣΟΥΚΟΥΛΗΣ ΝΙΚΟΣ (FIGHT ACADEMY KORINTHOS) 3
28 ΜΑΪΝΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ (ΑΣ ΙΚΑΡΟΣ ΠΟΛΥΔΡΟΣΟΥ) 3
29 ΤΑΜΠΟΥΡΑΤΖΗΣ ΒΑΓΓΕΛΗΣ (Α.Σ. ΝΙΚΗ) 2
30 FIGHT CLUB PARNASSOS (TSIAMADANIS TEAM) 1
31 . ΜΑΣΤΡΟΔΟΥΚΑ (Α.Σ. ΝΙΚΗΤΕΣ) 1
32 ΜΕΤΑΞΑΣ-ΚΥΡΩΣΗΣ (ΑΣ ΔΥΝΑΜΗ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ) 1
33 ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ (ΑΣ ΔΥΝΑΜΗ ΓΛΥΦΑΔΑΣ) 1
34 Γ.Σ.Μ.Τ ΚΥΨΕΛΗΣ (KATRAMANOS TEAM) 1
35 Γ.Σ. ΒΥΖΑΝΤΙΝΟΣ 1
36 ΝΑΖΑΡΕΝΚΟ – ΜΠΙΝΙΚΟΣ (ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ) 0

Προτείνετέ το!