Ολοκληρώθηκε η 2η Αγωνιστική του Joya Kickboxing Championship 2014

Με άψογη ροή και οργάνωση ολοκληρώθηκε η 2η αγωνιστική του Joya Championship 2014 Theofanous Elite Team ολοκληρώθηκε. Η διοργάνωση που πραγματοποιήθηκε στο κλειστό γυμναστήριο Αμαρουσίου «Σπύρος Λούης» φιλοξένησε 150 αθλητές από 23 συλλόγους. Η ροή ήταν πολύ καλή και οι αγώνες ολοκληρώθηκαν σε 6 ώρες. Η επόμενη αγωνιστική του πρωταθλήματος είναι προγραμματισμένη για τις 5 Οκτωβρίου 2014.

Δείτε χιλιάδες φωτογραφίες από την διοργάνωση.




Θα θέλαμε να ευχαριστήσουμε ιδιαίτερα τον δήμο Αμαρουσίου που στηρίζει έμπρακτα τις προσπάθειες μας , την ΠΟΚ για την συμβολή της στην πραγματοποίηση της διοργάνωσης και τους χορηγούς μας διότι χωρίς αυτούς δεν θα μπορούσαμε να υλοποιήσουμε τις προσδοκίες όλων.

Ευχαριστούμε πολύ τους χορηγούς μας Black28, QNT, Pressmetal, Γκίκας, Coffeeline, Pygmaxia.gr, Citylife και Tradenow για την υποστήριξή τους.

Τέλος ένα μεγάλο ευχαριστώ αξίζει στους συλλόγους και τους προπονητές που σε μία δύσκολη – καλοκαιρινή – περίοδο ήταν και πάλι μαζί μας.

Στην πρώτη θέση επικρατεί το Fight Club Galatsi με 61 βαθμούς, στην δεύτερη θέση το Glory Club με 43 βαθμούς ενώ την τρίτη θέση κατέκτησε ο BG Academy με 41 βαθμούς.

Η βαθμολογία μετά την 2η αγωνιστική του Joya Kickboxing Championship 2014 που διοργανώνει ο Γιάννης Θεοφάνους έχει ως εξής:

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ ΣΥΛΛΟΓΩΝ JOYA KICK BOXING CHAMPIONSHIP 2014 PART II

  1. FIGHT CLUB GALATSI (THEOFANOUS TEAM) 61
  2. GLORY CLUB (NIKITOGLOU TEAM) 43
  3. BG KICKBOXING ACADEMY (PAPADOPOULOS TEAM) 41
  4. NO LIMIT ACADEMY(KOTSAKIS TEAM) 29
  5. PONTIKA – NAZARENKO TEAM 27
  6. ΑΣΚΗΤΗΣ ΝΙΚΟΣ (Α.Σ ΔΙΑΓΟΡΑΣ) 16
  7. ΜΟΥΝΤΑΚΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ (ΠΡΟΜΑΧΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ) 16
  8. ΑΣ ΑΘΩΝΑΣ (ΠΑΝΤΑΖΗΣ ΤΕΑΜ) 14
  9. ANTONIADOU TEAM 12
  10. K1 ΔΑΝΑΟΣ (ΚΟΥΡΟΥΚΛΗΣ ΤΕΑΜ) 11
  11. ΚΑΛΟΜΟΙΡΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ (ΖΕΝ ΝΕΑΣ ΕΡΥΘΡΑΙΑΣ) 11
  12. ΜΕΤΑΛΙΚΗΣ ΑΝΤΩΝΗΣ (ΟΛΥΜΠΙΟΣ ΖΕΥΣ ΣΑΛΑΜΙΝΑ) 10
  13. ZAMBIDIS CLUB AG. PARASKEUI (XATZIXRONOGLOU TEAM) 9
  14. FIGHT CLUB AGIAS PARASKEVIS (GKIKAS TEAM) 7
  15. ΓΣ ΔΥΝΑΜΗ ΜΕΓΑΡΩΝ (PLOUMPIS) 5
  16. FIGHT CLUB CARPENISI (XAGARAS TEAM) 5
  17. NAS CAMP (ΑΡΓΥΡΟΠΟΥΛΟΣ) 5
  18. ΑΣ ΣΠΑΡΤΑΚΟΣ ΑΜΑΛΙΑΔΑΣ (ΑΝΥFANTIS) 5
  19. FIGHT CLUB ASPROPYRGOS (TZAFERIS TEAM) 5
  20. VASILIADIS TEAM 4
  21. ΓΡΗΓΟΡΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ (ΑΣ ΚΕΝΤΡΟ ΑΘΛΗΣΗΣ ΒΟΛΟΥ) 4
  22. ΑΣ ΠΑΛΑΙΣΤΡΑ ΚΟΡΙΝΘΟY (DAFNIS TEAM) 4
  23. SKOPELITIS CLUB (SKOPELITIS) 4
  24. ΟΥΑMA (POTOURIDIS TEAM) 4
  25. JULIND DAVIDHI (POINTCLUB PERISTERI) 4
  26. ΑΓΣ Η ΤΑΝ Η ΠΙ ΤΑΣ (XERIKOS TEAM) 3
  27. ΣΟΥΚΟΥΛΗΣ ΝΙΚΟΣ (FIGHT ACADEMY KORINTHOS) 3
  28. ΜΑΪΝΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ (ΑΣ ΙΚΑΡΟΣ ΠΟΛΥΔΡΟΣΟΥ) 2
  29. ΤΑΜΠΟΥΡΑΤΖΗΣ ΒΑΓΓΕΛΗΣ (Α.Σ. ΝΙΚΗ) 2
  30. FIGHT CLUB PARNASSOS (TSIAMADANIS TEAM) 1
  31. ΜΑΣΤΡΟΔΟΥΚΑ (Α.Σ. ΝΙΚΗΤΕΣ) 1
  32. ΜΕΤΑΞΑΣ-ΚΥΡΩΣΗΣ (ΑΣ ΔΥΝΑΜΗ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ) 1
  33. ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ (ΑΣ ΔΥΝΑΜΗ ΓΛΥΦΑΔΑΣ) 1
  34. Γ.Σ.Μ.Τ ΚΥΨΕΛΗΣ (KATRAMANOS TEAM) 1
  35. Γ.Σ. ΒΥΖΑΝΤΙΝΟΣ 1
  36. ΝΑΖΑΡΕΝΚΟ – ΜΠΙΝΙΚΟΣ (ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ) 0
  37. FIGHT CLUB LARISSA (STOIKIDIS) 0
  38. FIGHTERS LARISSAS (MPALANTINA TEAM) 0
  39. LIBERIS TEAM 0
  40. WARWOLFS ΣΚΥΡΗΤΕΣ (PANAGIOTOU TEAM) 0
  41. ΑΣ ΑΙΓΑΙΟ (KOUSERIS) 0
  42. ΑΣ ΚΡΑΤΑΙΟΣ (LEMPESIS TEAM) 0
  43. ΕΛΛΑΣ ΝΟΥΣ ΚΑΙ ΔΥΝΑΜΗ (DANILA TEAM) 0
  44. ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΩΡΩΠΟΥ ΦΟΥΤΖΟΠΑΙ (MPONTIDIS TEAM) 0
  45. ΤΡΙΑΝΤΗΣ ΤΕΑΜ 0

Προτείνετέ το!