To εβδομαδιαίο πρόγραμμα προπονήσεων του Fight Club Galatsi:

Ισχύει από την Παρασκευή 1 Σεπτεμβρίου 2017

Kickboxing - Boxing

ΔευτέραΤρίτηΤετάρτηΠέμπτηΠαρασκευή
(Sparring Day)
Σάββατο
ΔευτέραΤρίτηΤετάρτηΠέμπτηΠαρασκευή
(Sparring Day)
Σάββατο
Αίθουσα 111:00-12:30
Kick Boxing
Αρχάριοι-Προχωρημένοι
(Θεοφάνους Ι.)
Αίθουσα 111:00-12:30
Kick Boxing
Αρχάριοι-Προχωρημένοι
(Θεοφάνους Ι.)
Αίθουσα 111:00-12:30
Kick Boxing
Αρχάριοι-Προχωρημένοι
(Θεοφάνους Ι.)
Αίθουσα 111:00-12:30
Kick Boxing
Αρχάριοι-Προχωρημένοι
(Θεοφάνους Ι.)
Αίθουσα 111:00-12:30
Kick Boxing
Αρχάριοι-Προχωρημένοι
(Θεοφάνους Ι.)
Αίθουσα 110:30-12:00
Παιδικό Kickboxing
1+2
(Στάινερ Σ.)
Αίθουσα 115:30-17:00
Kick Boxing
Αρχάριοι-Προχωρημένοι
(Στάινερ Σ.)
Αίθουσα 115:30-17:00
Kick Boxing
Αρχάριοι-Προχωρημένοι
(Στάινερ Σ.)
Αίθουσα 115:30-17:00
Kick Boxing
Αρχάριοι-Προχωρημένοι
(Στάινερ Σ.)
Αίθουσα 115:30-17:00
Kick Boxing
Αρχάριοι-Προχωρημένοι
(Στάινερ Σ.)
Αίθουσα 115:30-17:00
Kick Boxing
Αρχάριοι-Προχωρημένοι
(Στάινερ Σ.)
Αίθουσα 112:00-13:30
Boxing
Αρχάριοι-Προχωρημένοι
(Γρηγοριάδης Α.)
Αίθουσα 117:00-18:00
Παιδικό Kickboxing 1
(Θεοφάνους Ι.)
Αίθουσα 117:00-18:15
Παιδικό Kickboxing
1+2
(Θεοφάνους Ι.)
Αίθουσα 117:00-18:00
Παιδικό Kickboxing 1
(Θεοφάνους Ι.)
Αίθουσα 117:00-18:15
Παιδικό Kickboxing
1+2
(Θεοφάνους Ι.)
Αίθουσα 117:00-18:00
Παιδικό Kickboxing 1
(Θεοφάνους Ι.)
Αίθουσα 118:00-19:00
Παιδικό Kickboxing 2
(Θεοφάνους Ι.)
Αίθουσα 118:15-19:30
Kick Boxing
Αγωνιστικό
(Θεοφάνους Ι.)
Αίθουσα 118:00-19:00
Παιδικό Kickboxing 2
(Θεοφάνους Ι.)
Αίθουσα 118:30-20:00
Kick Boxing
Αγωνιστικό
(Θεοφάνους Ι.)
Αίθουσα 118:00-19:00
Παιδικό Kickboxing 2
(Θεοφάνους Ι.)
Αίθουσα 119:00-20:20
Boxing
Αγωνιστικό (Γρηγοριάδης Α.)
Αίθουσα 119:30-20:45
Kick Boxing
Cardio (No Contact)(Θεοφάνους Ι.)
Αίθουσα 119:00-20:20
Kickboxing
Αγωνιστικό
(Θεοφάνους Ι.)
Αίθουσα 119:30-20:45
Kick Boxing
Cardio (No Contact)(Θεοφάνους Ι.)
Αίθουσα 119:00-20:20
Kickboxing
Αγωνιστικό-Προχωρημένοι
(Θεοφάνους Ι.)
Αίθουσα 120:20-21:30
Kick Boxing
Προχωρημένοι (Θεοφάνους Ι.)
Αίθουσα 121:45-23:00
Kick Boxing
Αρχάριοι-Προχωρημένοι
(Γκίκας Ν.)
Αίθουσα 120:20-21:30
Boxing
Προχωρημένοι (Γρηγοριάδης Α.)
Αίθουσα 121:45-23:00
Kick Boxing
Αρχάριοι-Προχωρημένοι
(Γκίκας Ν.)
Αίθουσα 120:20-21:30
Boxing
Αρχάριοι-Προχωρημένοι
(Γρηγοριάδης Α.)
Αίθουσα 121:30-22:45
Kick Boxing
Αρχάριοι
(Θεοφάνους Ι.)
Αίθουσα 121:30-22:45
Kick Boxing
Αρχάριοι
(Θεοφάνους Ι.)
Αίθουσα 121:30-22:45
Kick Boxing -
Αρχάριοι
(Θεοφάνους Ι.)

Krav Maga - Muay Thai - MMA

ΔευτέραΤρίτηΤετάρτη ΠέμπτηΠαρασκευήΣάββατο
ΔευτέραΤρίτηΤετάρτηΠέμπτηΠαρασκευήΣάββατο
Αίθουσα 216:00-17:00
Παιδικό Krav Maga
(Ηλιόπουλος Α.)
Αίθουσα 218:15-19:30
Muay-Thai
(Παπουτσάκης Π.)
Αίθουσα 216:00-17:00
Παιδικό Krav Maga
(Ηλιόπουλος Α.)
Αίθουσα 120:45-21:45
Krav Maga
(Ηλιόπουλος Α.)
Αίθουσα 218:15-19:30
Muay-Thai
(Παπουτσάκης Π.)
Αίθουσα 113:30-15:00
Muay-Thai
(Παπουτσάκης Π.)
Αίθουσα 220:15-21:45
Μ.Μ.Α.
(Grejszczyk R.)
Αίθουσα 220:15-21:45
Μ.Μ.Α.
(Grejszczyk R.)
Αίθουσα 220:15-21:45
Grappling
(Grejszczyk R.)
Αίθουσα 116:00-17:00
Παιδικό Krav Maga
(Ηλιόπουλος Α.)
Αίθουσα 121:45-23:00
Krav Maga
(Ηλιόπουλος Α.)
Αίθουσα 120:45-21:45
Krav Maga
(Ηλιόπουλος Α.)
Αίθουσα 117:00-18:30
Krav Maga
(Ηλιόπουλος Α.)
Αίθουσα 217:00-18:30
Μ.Μ.Α. Sparring
(Grejszczyk R.)

Crosstraining

ΔευτέραΤρίτηΤετάρτη ΠέμπτηΠαρασκευήΣάββατο
ΔευτέραΤρίτηΤετάρτηΠέμπτηΠαρασκευήΣάββατο
Αίθουσα 317:00-18:00
Elite Team
(Φλέγκας Κ.)
Αίθουσα 317:00-18:00
Elite Team
(Κοντός Σ.)
Αίθουσα 312:30-13:30
Αγωνιστικό
(Φλέγκας Κ.)
Αίθουσα 318:00-19:00
Αγωνιστικό
(Φλέγκας Κ.)
Αίθουσα 318:00-19:00
Crosstraining
(Φλέγκας Κ.)
Αίθουσα 318:00-19:00
Αγωνιστικό
(Φλέγκας Κ.)
Αίθουσα 318:00-19:00
Crosstraining
(Φλέγκας Κ.)
Αίθουσα 318:00-19:00
Αγωνιστικό
(Φλέγκας Κ.)
Αίθουσα 313:30-14:30
Elite Team
(Φλέγκας Κ.)
Αίθουσα 319:00-20:00
Crosstraining
(Φλέγκας Κ.)
Αίθουσα 319:00-20:00
Crosstraining
(Φλέγκας Κ.)
Αίθουσα 319:00-20:00
Crosstraining
(Φλέγκας Κ.)
Αίθουσα 319:00-20:00
Crosstraining
(Φλέγκας Κ.)
Αίθουσα 319:00-20:00
Crosstraining
(Φλέγκας Κ.)
Αίθουσα 314:30-15:30
Crosstraining
(Φλέγκας Κ.)
Αίθουσα 320:00-21:00
Crosstraining
(Φλέγκας Κ.)
Αίθουσα 320:00-21:00
Αγωνιστικό
(Φλέγκας Κ.)
Αίθουσα 320:00-21:00
Crosstraining
(Φλέγκας Κ.)
Αίθουσα 320:00-21:00
Αγωνιστικό
(Φλέγκας Κ.)
Αίθουσα 320:00-21:00
Crosstraining
(Φλέγκας Κ.)