ΕΒΔΟΜΑΔΙΑΙΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΠΡΟΠΟΝΗΣΕΩΝ
ΙΣΧΥΕΙ ΑΠΟ 03/06/2019
KICKBOXING – BOXING Head coach: Ιωάννης Θεοφάνους
Δευτέρα Τρίτη Τετάρτη Πέμπτη Παρασκευή Σάββατο
ΑΙΘΟΥΣΑ 1 ΑΙΘΟΥΣΑ 1 ΑΙΘΟΥΣΑ 1 ΑΙΘΟΥΣΑ 1 ΑΙΘΟΥΣΑ 1 ΑΙΘΟΥΣΑ 1
11:00-12:30
Kickboxing
ΑΡΧΑΡΙΟΙ-ΠΡΟΧΩΡΗΜΕΝΟΙ
( Ι.Θεοφάνους)
11:00-12:30
Kickboxing
ΑΡΧΑΡΙΟΙ-ΠΡΟΧΩΡΗΜΕΝΟΙ
( Ι.Θεοφάνους)
11:00-12:30
Kickboxing
ΑΡΧΑΡΙΟΙ-ΠΡΟΧΩΡΗΜΕΝΟΙ
( Ι.Θεοφάνους)
11:00-12:30
Kickboxing
ΑΡΧΑΡΙΟΙ-ΠΡΟΧΩΡΗΜΕΝΟΙ
( Ι.Θεοφάνους)
11:00-12:30
Kickboxing
ΑΡΧΑΡΙΟΙ-ΠΡΟΧΩΡΗΜΕΝΟΙ
( Ι.Θεοφάνους)
11:00-12:00
Kids Functional Training
ΠΑΙΔΙΚΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ
(Α.Θεοδωρακοπούλου)
15:30-17:00
Kickboxing
ΑΡΧΑΡΙΟΙ-ΠΡΟΧΩΡΗΜΕΝΟΙ
( Ι.Θεοφάνους)
15:30-17:00
Kickboxing
ΑΡΧΑΡΙΟΙ-ΠΡΟΧΩΡΗΜΕΝΟΙ
( Ι.Θεοφάνους)
15:30-17:00
Kickboxing
ΑΡΧΑΡΙΟΙ-ΠΡΟΧΩΡΗΜΕΝΟΙ
( Ι.Θεοφάνους)
15:30-17:00
Kickboxing
ΑΡΧΑΡΙΟΙ-ΠΡΟΧΩΡΗΜΕΝΟΙ
( Ι.Θεοφάνους)
15:30-17:00
Kickboxing
ΑΡΧΑΡΙΟΙ-ΠΡΟΧΩΡΗΜΕΝΟΙ
( Ι.Θεοφάνους)
12:00-13:30
Boxing
ΑΡΧΑΡΙΟΙ-ΠΡΟΧΩΡΗΜΕΝΟΙ
(Α. Γρηγοριάδης)
18:00-19:15
Kickboxing
ΠΑΙΔΙΚΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ
( Ι.Θεοφάνους)
18:00-19:15
Kickboxing
ΠΑΙΔΙΚΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ
( Ι.Θεοφάνους)
18:00-19:15
Kickboxing
ΠΑΙΔΙΚΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ
( Ι.Θεοφάνους)
18:00-19:15
Kickboxing
ΠΑΙΔΙΚΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ
( Ι.Θεοφάνους)
18:00-19:15
Kickboxing
ΠΑΙΔΙΚΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ
( Ι.Θεοφάνους)
19:15-20:30
Boxing
ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΟ
( A.Γρηγοριάδης)
19:15-20:30
Kickboxing
ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΟ
( Ι.Θεοφάνους)
19:15-20:30
Kickboxing
ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΟ
( Ι.Θεοφάνους)
19:15-20:30
Kickboxing
ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΟ
( Ι.Θεοφάνους)
19:15-20:30
Kickboxing
ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΟ
( Ι.Θεοφάνους)
20:30-21:45
Kickboxing
ΑΡΧΑΡΙΟΙ-ΠΡΟΧΩΡΗΜΕΝΟΙ
( Ι.Θεοφάνους)
20:30-21:45
Kickboxing
ΑΡΧΑΡΙΟΙ-ΠΡΟΧΩΡΗΜΕΝΟΙ
( Ι.Θεοφάνους)
20:30-21:45
Boxing
ΑΡΧΑΡΙΟΙ-ΠΡΟΧΩΡΗΜΕΝΟΙ
( A.Γρηγοριάδης)
20:30-21:45
Kickboxing
ΑΡΧΑΡΙΟΙ-ΠΡΟΧΩΡΗΜΕΝΟΙ
( Ι.Θεοφάνους)
20:30-21:45
Kickboxing
ΑΡΧΑΡΙΟΙ-ΠΡΟΧΩΡΗΜΕΝΟΙ
( Ι.Θεοφάνους)
Δευτέρα Τρίτη Τετάρτη Πέμπτη Παρασκευή Σάββατο
krav maga (krav maga mentality) Instructor: Διονύσης Τσίκο
Δευτέρα Τρίτη Τετάρτη Πέμπτη Παρασκευή Σάββατο
ΑΙΘΟΥΣΑ 2 ΑΙΘΟΥΣΑ 2 ΑΙΘΟΥΣΑ 2 ΑΙΘΟΥΣΑ 1
20:30 – 21:30 20:45 – 21:45 19:30 – 20:30 13:30 – 15:00
Δευτέρα Τρίτη Τετάρτη Πέμπτη Παρασκευή Σάββατο
Functional Training Instructor: Κωνσταντίνος Φλέγκας
Δευτέρα Τρίτη Τετάρτη Πέμπτη Παρασκευή Σάββατο
ΑΙΘΟΥΣΑ 3 ΑΙΘΟΥΣΑ 3 ΑΙΘΟΥΣΑ 3 ΑΙΘΟΥΣΑ 3 ΑΙΘΟΥΣΑ 3
20:30 – 21:30 20:30 – 21:30 20:30 – 21:30 20:30 – 21:30 14:00 – 15:00
Δευτέρα Τρίτη Τετάρτη Πέμπτη Παρασκευή Σάββατο