ΕΒΔΟΜΑΔΙΑΙΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΠΡΟΠΟΝΗΣΕΩΝ
ΙΣΧΥΕΙ ΑΠΟ 03/06/2019
KICKBOXING – BOXING Head coach: Ιωάννης Θεοφάνους
Δευτέρα Τρίτη Τετάρτη Πέμπτη Παρασκευή Σάββατο
ΑΙΘΟΥΣΑ 1 ΑΙΘΟΥΣΑ 1 ΑΙΘΟΥΣΑ 1 ΑΙΘΟΥΣΑ 1 ΑΙΘΟΥΣΑ 1 ΚΛΕΙΣΤΑ
11:00-12:30
Kickboxing
ΑΡΧΑΡΙΟΙ-ΠΡΟΧΩΡΗΜΕΝΟΙ
( Ι.Θεοφάνους)
11:00-12:30
Kickboxing
ΑΡΧΑΡΙΟΙ-ΠΡΟΧΩΡΗΜΕΝΟΙ
( Ι.Θεοφάνους)
11:00-12:30
Kickboxing
ΑΡΧΑΡΙΟΙ-ΠΡΟΧΩΡΗΜΕΝΟΙ
( Ι.Θεοφάνους)
11:00-12:30
Kickboxing
ΑΡΧΑΡΙΟΙ-ΠΡΟΧΩΡΗΜΕΝΟΙ
( Ι.Θεοφάνους)
11:00-12:30
Kickboxing
ΑΡΧΑΡΙΟΙ-ΠΡΟΧΩΡΗΜΕΝΟΙ
( Ι.Θεοφάνους)
15:30-17:00
Kickboxing
ΑΡΧΑΡΙΟΙ-ΠΡΟΧΩΡΗΜΕΝΟΙ
( Ι.Θεοφάνους)
15:30-17:00
Kickboxing
ΑΡΧΑΡΙΟΙ-ΠΡΟΧΩΡΗΜΕΝΟΙ
( Ι.Θεοφάνους)
15:30-17:00
Kickboxing
ΑΡΧΑΡΙΟΙ-ΠΡΟΧΩΡΗΜΕΝΟΙ
( Ι.Θεοφάνους)
15:30-17:00
Kickboxing
ΑΡΧΑΡΙΟΙ-ΠΡΟΧΩΡΗΜΕΝΟΙ
( Ι.Θεοφάνους)
15:30-17:00
Kickboxing
ΑΡΧΑΡΙΟΙ-ΠΡΟΧΩΡΗΜΕΝΟΙ
( Ι.Θεοφάνους)
18:00-19:15
Kickboxing
ΠΑΙΔΙΚΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ
( Ι.Θεοφάνους)
18:00-19:15
Kickboxing
ΠΑΙΔΙΚΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ
( Ι.Θεοφάνους)
18:00-19:15
Kickboxing
ΠΑΙΔΙΚΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ
( Ι.Θεοφάνους)
18:00-19:15
Kickboxing
ΠΑΙΔΙΚΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ
( Ι.Θεοφάνους)
18:00-19:15
Kickboxing
ΠΑΙΔΙΚΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ
( Ι.Θεοφάνους)
19:15-20:30
Kickboxing
ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΟ
( Ι.Θεοφάνους)
19:15-20:30
Kickboxing
ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΟ
( Ι.Θεοφάνους)
19:15-20:30
Kickboxing
ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΟ
( Ι.Θεοφάνους)
19:15-20:30
Kickboxing
ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΟ
( Ι.Θεοφάνους)
19:15-20:30
Kickboxing
ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΟ
( Ι.Θεοφάνους)
20:30-21:45
Kickboxing
ΑΡΧΑΡΙΟΙ-ΠΡΟΧΩΡΗΜΕΝΟΙ
(Ι.Θεοφάνους)
20:30-21:45
Kickboxing
ΑΡΧΑΡΙΟΙ-ΠΡΟΧΩΡΗΜΕΝΟΙ
(Ι.Θεοφάνους)
20:30-21:45
Kickboxing
ΑΡΧΑΡΙΟΙ-ΠΡΟΧΩΡΗΜΕΝΟΙ
(Ι.Θεοφάνους)
20:30-21:45
Kickboxing
ΑΡΧΑΡΙΟΙ-ΠΡΟΧΩΡΗΜΕΝΟΙ
(Ι.Θεοφάνους)
20:30-21:45
Kickboxing
ΑΡΧΑΡΙΟΙ-ΠΡΟΧΩΡΗΜΕΝΟΙ
(Ι.Θεοφάνους)
Δευτέρα Τρίτη Τετάρτη Πέμπτη Παρασκευή Σάββατο
krav maga (krav maga mentality) Instructor: Διονύσης Τσίκο
Δευτέρα Τρίτη Τετάρτη Πέμπτη Παρασκευή Σάββατο
ΑΙΘΟΥΣΑ 2 ΑΙΘΟΥΣΑ 2 ΑΙΘΟΥΣΑ 2 ΚΛΕΙΣΤΑ
20:30 – 21:30 20:45 – 21:45 19:30 – 20:30
Δευτέρα Τρίτη Τετάρτη Πέμπτη Παρασκευή Σάββατο
Functional Training Instructor: Κωνσταντίνος Φλέγκας
Δευτέρα Τρίτη Τετάρτη Πέμπτη Παρασκευή Σάββατο
ΑΙΘΟΥΣΑ 3 ΑΙΘΟΥΣΑ 3 ΑΙΘΟΥΣΑ 3 ΑΙΘΟΥΣΑ 3 ΚΛΕΙΣΤΑ
20:30 – 21:30 20:30 – 21:30 20:30 – 21:30 20:30 – 21:30
Δευτέρα Τρίτη Τετάρτη Πέμπτη Παρασκευή Σάββατο